Под наем в Бургас едностаен Несебър ID 2202519

  • наеми
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 375

€ 9.38 / m2

BGN 733.44

BGN 18.34 / m2

40 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание Едностаен апартамент под наем, разположен в курортния град Несебър. Намира се в непосредствена близост до хранителни магазини, автобусни спирки,заведения и др. развлечения. Имотът разполага с площ от 40 кв.м. и е разположен на 3ти етаж от 5, проектиран със стилен и функционален интериор, който включва: хол с бокс кухня и спален кът, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван, готов за нанасяне. "С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка." За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2202519

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: едностаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 40 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Едностаен, под наем, Супер Център

€ 330

BGN 645.42

Едностаен, под наем, Супер Център

Център, Бургас

Квадратура: 35 кв. м.

Строителство: тухла