Под наем в Бургас двустаен Възраждане ID 2188248

  • наеми
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 420 € 400

€ 5.68 € 5.41 / m2

BGN 821.45 BGN 782.33

BGN 11.1 BGN 10.57 / m2

74 m2

Телефон:
0889504923

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в ж.к Възраждане.

Намира се на удобно място, в близост до Бургаски свободен университет и ул. “Александровска“, училище, хранителни магазини, автобусна спирка и др.
Имотът е ситуиран на 1-ви жилищен етаж и разполага с площ 74кв.м, разгърната в следното разпределение:коридор, кухня, спалня и хол с остъклени тераси, баня с тоалетна.
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2188248

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 5

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 74 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

€ 350

BGN 684.54

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

Меден рудник - Зона А, Бургас