€ 145000
€ 154.09 / m2
BGN 283595.35
BGN 301.38 / m2
941 m2
Телефон:
0882935810
Телефон на офис:
0882655258
Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис - офис Младост предлага на Вашето внимание парцел в с. Герман. Площ от 941кв.м. Предназначение - Земеделска. НТП - Нива. Подходящ е за промишлено строителство,
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2098660.
Вид сделка: продажба
Тип: парцел
Етаж:
Етажи:
Година на строителство: г.
Завършеност:
Строителство:
Квадратура: 941 m2
Изложение:
€ 42415
BGN 82956.53
с. Волуяк, София
Квадратура: 499 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 26900
BGN 52611.83
Извън София, София
Квадратура: 828 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 60000
BGN 117349.8
Перник, София
Квадратура: 1000 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 220000
BGN 430282.6
с. Волуяк, София
Квадратура: 1130 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 49790
BGN 97380.78
Извън София, София
Квадратура: 766 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
€ 100000
BGN 195583
Извън София, София
Квадратура: 708 кв. м.
Строителство:
Тип: парцел
Кандидатствайте сега