За продажба в София офис Студентски град ID 2099136

  • продажба
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 291500

€ 2082.14 / m2

BGN 570124.45

BGN 4072.32 / m2

140 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание офис за продажба в ж.к. Студентски град, София. Офисът с обща площ 140 кв.м. се намира на партерен етаж в нова осеметажна сграда. Разпределението включва конферентна зала, основна офис, отделен офис за администрация, баня и тоалетна. Цена: 291 500 EUR. В близост до имота ще намерите: - Университет: Висше училище по телекомуникации и пощи - Училище: ПГ по телекомуникации - Банка: Банка ДСК - Банка: УниКредит Булбанк - Автобусна спирка: УНСС - Автобусна спирка: ДЕТСКИ ДОМ "С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка." За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2099136

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: офис

Етаж: партер

Етажи: 8

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 140 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Офис, под наем, жк. Красно село

€ 1000

BGN 1955.83

Офис, под наем, жк. Красно село

Красно село, София

Квадратура: 93 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: офис

За продажба в София офис Студентски град ID 2111015