За продажба в София едностаен Манастирски ливади - изток ID 2106809

  • продажба
  • 2023 г.
  • тухла

€ 230000

€ 4423.08 / m2

BGN 449840.9

BGN 8650.79 / m2

52 m2

Телефон:
0884613388

Телефон на офис:
0893956331

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент за продажба в кв. Манастирски ливади, София (комплекс `Кошер`).
Жилището с площ 52 кв.м е разположено на 4-и етаж в нова десететажна сграда от 2023 г.
Западното изложение осигурява приятна светлина следобед.

Разпределението включва входно антре, еднопространствено помещение, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът се предлага обзаведен и разполага с отопление на електричество. Идеален както за лично ползване, така и за инвестиция.

В близост до имота ще намерите:
- Частна Детска Градина Патета
- Детска ясла "Слънчо"
- ОББ клон Тодор Каблешков
- Първа инвестиционна банка
- Дерматологична клиника: Bellissimo Clinic
- Трамвайна спирка: КВ. МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ - ЗАПАД

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2106809.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: едностаен

Етаж: 4

Етажи: 10

Година на строителство: 2023 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 52 m2

Изложение: Запад

Виж апартаменти в сградата
Христина Александрова

Опит: 5+ години опит в сделките с недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажба и инвестиции в недвижими имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на столицата.