За продажба в София едностаен Люлин 1 ID 2087735

  • продажба
  • 1982 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 129900

€ 2706.25 / m2

BGN 254062.32

BGN 5292.96 / m2

48 m2

Телефон:
0889017557

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Бул. България с радост предлага на Вашето внимание едностаен апартамент за продажба в ж.к. Люлин 1. Жилището с площ 48 кв.м. е разположено на 5-ти етаж от общо 7 етажа в панелна сграда. Западното изложение осигурява оптимална дневна светлина и приятна атмосфера следобед. Разпределението включва входно антре, кухня, хол, отделна спалня и тераса. Апартаментът е напълно обзаведен и разполага с централно отопление на ТЕЦ. Сред предимствата е близостта до спирки на обществения транспорт, което улеснява придвижването в града. Това предложение е идеално за млада двойка или за самостоятелно живеене, търсещи функционално и практично пространство в удобен район.

В близост до имота ще намерите:

- 90 средно училище "Ген. Хосе де Сан Мартин" на 397 метра
- 137 средно училище "Ангел Кънчев" на 497 метра
- Банкомат: Уникредит Булбанк на 151 метра
- Банкомат: EasyPay ATM на 146 метра
- Mедицински център "Ориндж" на 266 метра
- Болница: "ДКЦ XII - София" ЕООД - База 2 на 366 метра
- Автобусна спирка: ПП УСПЕХ на 432 метра
- Автобусна спирка: 26-ти ДКЦ на 330 метра

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2087735.