За продажба в София двустаен Малинова долина ID 2077759

  • продажба
  • 2026 г.
  • Акт 15
  • ново

€ 183889

€ 1977.3 / m2

BGN 359655.62

BGN 3867.26 / m2

93 m2

Телефон:
0889706358

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис офис - Черни връх с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Малинова долина. С обща площ 93 кв.м., жилището се намира на 4-ти етаж от общо 4 в новострояща се сграда на Акт 15, която ще бъде въведена в експлоатация лятото на 2026 г. Изложението Запад/Юг гарантира много естествена светлина. Входното антре води към просторен хол с кухненски бокс, следват спалня, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът се предлага на шпакловка и замазка, което позволява индивидуално довършване. Отоплението е на електричество. Съвременна архитектура, функционално разпределение и качествено ново строителство правят това предложение отличен избор за собственици, които ценят комфорт и свобода при обзавеждане.

В близост до имота ще намерите:

- Спирка: СК НА НСА - ПО ЖЕЛАНИЕ на 426 метра
- Автобусна спирка: СК НА НСА - ПО ЖЕЛАНИЕ на 441 метра

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2077759.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 4

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност: Акт 15

Строителство: ново

Квадратура: 93 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата