За продажба в София двустаен в.з. Киноцентър ID 2081336

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • ново

€ 139900

€ 2068.91 / m2

BGN 273620.62

BGN 4046.45 / m2

67.62 m2

Телефон:
0889017557

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис - офис бул. България има удоволствието да Ви представи непреходен двустаен апартамент във в.з. Киноцентър - в близост до спирки на градски транспорт и Околовръстен път. Сградата е на Акт 14 и се очаква да бъде въведена в експлоатация (Акт 16) 2026г.

Имотът се намира на трети жилищен етаж от три етажа и разполага с площ от 55 кв.м. Разпределението както следва е антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Изложението е Юг / изток. Отоплението е на ток. Жилището се предлага на шпакловка и замазка, предоставяйки възможност за персонализация на интериора. Идеален както за лично ползване, така и за инвестиция. За ваше улеснение прилагаме архитектурен проект на апартамента.
За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. Номер: 2081336

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: ново

Квадратура: 67.62 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Свилен Симанов

Опит: 2+ години опит в мениджмънта на хора.

Експертиза: Сделки с имоти "ново строителство" и вторични продажби.

Фокус: Развитие на отдел "Продажби" на територията на гр. София.

Свилен Симанов директор офис бул. България, София

Телефон: 0889017557

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 550

BGN 1075.71

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина