€ 260000 € 255000
€ 2888.89 € 2833.33 / m2
BGN 508515.8 BGN 498736.65
BGN 5650.18 BGN 5541.52 / m2
90 m2
Телефон:
0878504483
Титан Пропъртис предлага за продажба четиристаен апартамент в кв. Каменица 1. Намира се на комуникативно място в близост до спирки на градски транспорт, училище и детска градина.
Имотът е ситуиран на 7-ми жилищен етаж и разполага с площ 90кв.м, разгърната в следното разпределение: Г-образен коридор, просторен хол с преход към спалня, втора самостоятелна спалня, втори самостоятелен хол, отделна кухня, баня, тоалетна, една остъклена тераса и една голяма тераса.
Жилището е подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Към апартамента има включен гараж в цената, както и избено помещение с площ от 12 кв.м., осигуряващо допълнително място за съхранение.
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да ни изпратите запитване чрез сайта.
Реф. номер: 2107678
Вид сделка: продажба
Тип: четиристаен
Етаж: 1
Етажи: 4
Година на строителство: 2006 г.
Завършеност:
Строителство: ново
Квадратура: 90 m2
Изложение: Изток / Запад / Юг
Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0878504483
€ 500
BGN 977.92
Тракия, Пловдив
Квадратура: 86 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: четиристаен
€ 590
BGN 1153.94
Христо Смирненски, Пловдив
Квадратура: 100 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16