За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2101367

  • продажба
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 242000

€ 2016.67 / m2

BGN 473310.86

BGN 3944.26 / m2

120 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя просторен тристаен апартамент с отлична локация в сърцето на жк. Тракия. Локацията е изключително комуникативна – непосредствено до Кауфланд, Търговски комплекс Форум, както и в близост до училища, заведения, аптеки, поликлиника, лаборатории, поща, полиция и спирки на градски транспорт.

Имотът от своя страна е ситуиран на 2-ри жилищен етаж в санирана сграда и разполага с площ 50кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с обзаведена кухня и трапезария, две спални, голяма баня, отделно две тоалетни, както и остъклена тераса, разположена между двете спални.

Жилището е оборудвано с изцяло нови електроуреди, всички енергийно ефективни (клас А и нагоре). Във всяка стая е монтиран висок клас климатик, което гарантира ниски месечни разходи. Към жилището има и обширно мазе, а пред кооперацията е осигурено свободно паркиране.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да изпратите Вашите данни чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2101367

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 8

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 120 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.