За продажба в Пловдив тристаен Кършияка ID 86644

  • продажба
  • 2026 г.
  • в строеж

€ 209489

€ 974.37 / m2

BGN 409724.87

BGN 1905.7 / m2

215 m2

Телефон:

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание тристаен апартамент в кв.Kършияка.
В близост са разположени търговски обекти, спирки на градски транспорт,детски градини, училища, хотел Санкт Петербург.

Апартаментът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разполага с площ от 215 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тоалетна, тераса, както и двор от 115 кв.м.
Отоплението е електричество.

Очакван Акт 16 - есента на 2026г.
цена 209 491 евро е при плащане 100% на акт 14, при схема на плащане 20% на 80% цената е 219 517евро

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 86644

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 6

Етажи: 6

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: в строеж

Квадратура: 215 m2

Изложение:

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2089431

€ 166000

BGN 324667.78

За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2089431

Тракия, Пловдив

Квадратура: 117 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: