За продажба в Пловдив тристаен Каменица1 ID 65290

  • продажба
  • 1977 г.
  • ЕПК

€ 200000

€ 2197.8 / m2

BGN 391166

BGN 4298.53 / m2

91 m2

Телефон:
0878504483

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага тристаен апартамент в кв. Каменица 1. Намира се в непосредствена близост до зони за отдих и спорт, търговски обекти, хипермаркети и спирки на градски транспорт.

Имотът е ситуиран на 12-ти жилищен етаж и разполага с площ от 91 кв.м., разгърната в следното практично разпределение: коридор, хол, кухня, две спални, баня, тоалетна, две тераси.

Изложение: Запад/ Юг

Отопление: Електричество

Жилището предлага напълно обзаведено, което го прави перфектен избор за инвестиция, както за собствени нужди, така и за отдаване под наем.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 65290

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 12

Етажи: 17

Година на строителство: 1977 г.

Завършеност:

Строителство: ЕПК

Квадратура: 91 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2089431

€ 166000

BGN 324667.78

За продажба в Пловдив тристаен Тракия ID 2089431

Тракия, Пловдив