За продажба в Пловдив промишлен имот Индустриална зона - юг ID 2106065

  • продажба
  • 1980 г.
  • тухла

€ 158000

€ 316 / m2

BGN 309021.14

BGN 618.04 / m2

500 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание промишлен имот с двор 350 кв.м. Достъпът до него е по асфалтов път с директен излаз към Асеновградско шосе, което гарантира удобна транспортна връзка и лесна логистика.

Разполага с покрита площ от 150 кв.м с височина на таваните 3.60 м и се състои от: основно помещение – 120 кв.м., допълнително помещение – 20 кв.м., още две самостоятелни помещения и баня с тоалетна. Дворът е изцяло ограден, осигуряващ сигурност и удобен достъп.

Имотът е снабден с трифазен ток до 200 kW и собствен водоизточник. Отоплението и охлаждането са решени с 4 климатика. Наличен е изграден и одобрен проект за надстрояване на втори етаж, което дава отлична възможност за разширяване на дейността или инвестиция.

Подходящ за цех, складова база, автосервиз, производствена дейност, работилница или друг тип бизнес.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на този и други атрактивни имоти, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2106065

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: промишлен имот

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 500 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.