За продажба в Пловдив мезонет Мараша ID 2079170

  • продажба
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 320000

€ 2352.94 / m2

BGN 625865.6

BGN 4601.95 / m2

136 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание МЕЗОНЕТ в кв. Мараша. Намира се в непосредствена близост до супермаркет, детска градина, училище и автобусни спирки.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага със застроена площ 126кв.м разгърната в следното разпределение:

Първо ниво: коридор, хол, кухня с трапезария, спалня, тоалетна, две тераси.

Второто ниво: две спални и две бани с тоалетна.

Имотът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2079170

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: мезонет

Етаж: 4

Етажи: 5

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 136 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив мезонет Кършияка ID 2168017

€ 500

BGN 977.92

Под наем в Пловдив мезонет Кършияка ID 2168017

Кършияка, Пловдив