За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 85307

  • продажба
  • 2026 г.
  • в строеж

€ 356998

€ 1499.99 / m2

BGN 698227.4

BGN 2933.73 / m2

238 m2

Телефон:

Описание на имота

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи напълно самостоятелна еднофамилна къща, разположена в ъглов парцел в Марково, гарантиращ както отстояние и простор, така и уникална гледка към града и планината. Имота се изгражда с материали от най-висок клас, тухли "Винербергер", дограма "Саламандър" с троен стъклопакет, покривна система "Тондах".

Разпределението на имота включва: етаж 1 - входно антре, хол с кухненски бокс, баня с тоалетна, сервизно помещение, веранда, просторен самостоятелен двор; етаж 2 - коридор, три спални, едната от които със собствен дрешник и баня с тоалетна, отделна баня с тоалетна, тераса. Отопление - електричество.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Референтен номер: 85307

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 2

Етажи: 2

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: в строеж

Квадратура: 238 m2

Изложение:

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2091977

€ 52000

BGN 101703.16

За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2091977

Извън Пловдив, Пловдив