За продажба в Пловдив къща Извън Пловдив ID 2092975

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 288000

€ 1404.88 / m2

BGN 563279.04

BGN 2747.7 / m2

205 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага за продажба две еднофамилни къщи, съчетаващи комфорт, стил, иновации и качество. Къщите се намират в село Бенковски, само на 10 минути от града.

Всяка от къщите е с разгъната застроена площ от 205 кв.м. самостоятелен двор от 670 кв.м. и разполагат с изключително функционално разпределение:

На първия етаж се намират просторно входно антре, голям хол с обособени зони за кухня и трапезария, френски прозорци с излаз към широка веранда, една спалня, баня с тоалетна и мокро помещение.

На втория етаж са разположени три спални, две бани и просторна обща тераса с достъп от всички спални.

Къщите впечатляват с просторни и светли помещения, уютна веранда, голям двор с възможност за създаване на зона за отдих, както и безкомпромисно качество на изпълнение. Също така са предвидени по две паркоместа в рамките на имота и изграждане на канализация.

Използвани са висококачествени материали: алуминиева дограма ETEM с троен стъклопакет, плъзгащи врати с повдигане ETEM ES 70 с троен стъклопакет, външна термоизолация с дебелина 10 см.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2092975

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 2

Етажи: 2

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 205 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата