За продажба в Пловдив къща Асеновград ID 2105598

  • продажба
  • 1998 г.
  • тухла

€ 155000

€ 1722.22 / m2

BGN 303153.65

BGN 3368.37 / m2

90 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага за продажба етаж от къща в гр. Асеновград, на спокойно и удобно място с лесен достъп и добра инфраструктура.

Имотът е ситуиран на 1-ви етаж над приземен в двуетажна къща и се предлага напълно обзаведен и готов за живеене.

Разполага с функционално разпределение: входно антре, хол , всекидневна с кухня, спалня , баня с тоалетна, остъклена тераса.

Към етажа принадлежи двор с площ от 200 кв.м, с изградeн навес, налични ток, питейна и обратна вода. Осигурено е паркомясто в имота. Включена е и 1/2 идеална част от таванското помещение. Налице е възможност за надстрояване на още един етаж, както и допълнително застрояване в задната част на двора. Отоплението е посредством климатици, камина и парно, като за допълнителна сигурност е оборудвана с видеонаблюдение и външни камери.

Имотът е подходящ както за целогодишно живеене, така и за инвестиция, предвид възможностите за разширяване и отличната локация.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да се свържете с нас на посочения телефон или да изпратите запитване чрез формата в сайта.

Реф. номер: 2105598

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 2

Година на строителство: 1998 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 90 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.