За продажба в Пловдив двустаен Тракия ID 2104223

  • продажба
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 99900

€ 2081.25 / m2

BGN 195387.42

BGN 4070.57 / m2

48 m2

Телефон:
0878504483

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба двустаен апартамент в жк. Тракия. Намира се в непосредствена близост до търговски обекти, детски градини и училища, както и на 100м от магазин Лидл и Декатлон.

Имотът е ситуиран на 7-ми жиллищен етаж и разполага с площ от 48кв.м., разгърната в следното практично разпределение: коридор, всекидневна, малка кухня, преходна спалня, баня с тоалетна, тераса, избено помещение.

Изложение: Юг-Запад

Жилището е за ремонт, но има голям потенциал заради много добрата локация.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2104223

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 7

Етажи: 8

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 48 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2224888

€ 650

BGN 1271.29

Под наем в Пловдив двустаен Христо Смирненски ID 2224888

Христо Смирненски, Пловдив

Квадратура: 70 кв. м.

Строителство: ново