За продажба в Варна двустаен Бриз ID 2083280

  • продажба
  • 2006 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 186500

€ 1963.16 / m2

BGN 364762.3

BGN 3839.6 / m2

95 m2

Телефон:

Галерия

Удобства и екстри

Климатик
Близо до спирки

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Бриз, Варна.

Имотът с площ 95 кв.м е разположен на 3-ти етаж в пет етажна сграда и се състои се от голяма спалня с възможност за обособяване на още една спалня; дневна с трапезария и кухненски бокс; коридор; просторна баня с тоалетна; балкон.

Към имота има прилежащо избено помещение.

Изложение: югоизток

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2083280

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 3

Етажи: 5

Година на строителство: 2006 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 95 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна двустаен Бриз ID 2185160

€ 600

BGN 1173.5

Под наем в Варна двустаен Бриз ID 2185160

Бриз, Варна

Квадратура: 70 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен