За продажба в Бургас тристаен Меден рудник - Зона В ID 7975

  • продажба
  • 2024 г.
  • Акт 14
  • в строеж

€ 90000

€ 945.28 / m2

BGN 176024.7

BGN 1848.8 / m2

95.21 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание, Тристаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона В. 

Намира се в ново строяща се сградата с прецизно проектирана и съвременна градска архитектура, постигната чрез разделянето на фасадата на обеми, които потъват и изпъкват. Тези обеми са обработени с различни финишни материали, които отговарят на всички изисквания за висок клас сгради.

Стратегическа локация  в най-развитата и предпочитана част на ж.к. Меден рудник - на метри от магазин Анет4, Jysk, новия градски терминал, училища, детски градини, паркове, магазини и абсолютно всички градски удобства.

Жилищата ще се отличават със светли и просторни помещения, правилни форми - лесни за обзавеждане, чудесни изложения и панорамни гледки.

Сградата е проектирана на 3 самостоятелни секции с 3 входа, 7 жилищни етажа, партер и подземно ниво. На партера са разположени търговски помещения и гаражи, на подземното ниво - паркоместа и индивидуални гаражи.

Сградата е с монолитна стоманобетонна конструкция. Апартаментите ще бъдат завършени по БДС:
Входна врата - блиндирана
Под - циментова замазка
Стени и тавани - гипсова мазилка
Настилки по тераси и балкони - гранитогрес
Парапети по балкони и тераси
Дограма - 5-камерна
Изцяло изградена ВиК инсталация - водопровод
Ел. инсталации
Луксозно завършени фасади и общи части на сградата
Асансьор в сградата

Имотът е ситуиран на 2ри жилищен етаж с обща площ от 95.21 кв.м. разгърната в следното разпределение: коридор, хол с бокс кухня, две спални, , баня с тоалетна, две тераси.