За продажба в Бургас тристаен Меден рудник - Зона В ID 3799

  • продажба
  • 2023 г.
  • Акт 15
  • в строеж

€ 137500

€ 1441.75 / m2

BGN 268926.63

BGN 2819.82 / m2

95.37 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Удобства и екстри

Близо до спирки

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание, Тристаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона В.

Намира се в нова сграда пред акт 16, в непосредствена близост до Терминал Юг“, както и до новоизградения обществен парк с алейна мрежа с осветление и пейки за почивка.

Поради местоположението на парцела, който е ситуиран на най - високата точка в квартала, от бъдещите жилища ще се запази просторната панорама и уникалната гледка към целия Бургаски залив, както и Мандренското езеро.

Сградата се състои от партерен етаж с гаражи, паркоместа и шест жилищни етажи с двустайни и тристайни апартаменти.

Сградата е построена от висококачествени строителни материали, отговарящи на всички съвременни европейски норми и тенденции в строителството.

Имотът е ситуиран на 2ри жилищен етаж с обща площ от 95.37 кв.м. разгърната в следното разпределение:

-коридор,

-хол с бокс кухня,

-две спални,

-баня с тоалетна,

тоалетна

-склад

-две тераси.

Апартаментът се предлагат във вид на завършване до ключ“ - с подови настилки, боядисани стени и тавани с латексна боя, баня и тоалетна облицовани с фаянс и гранитогрес.

Начало на строителство – начало м. март 2023 г.

Продължителност на строителството – 24 месеца.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: с638а3799