За продажба в Бургас тристаен Меден рудник - Зона А ID 2092610

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • в строеж

€ 129500

€ 1335.05 / m2

BGN 253279.99

BGN 2611.13 / m2

97 m2

Телефон:
0886092152

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба, Тристаен апартамент Без такса поддръжка в ж.к Меден Рудник зона В пред АКТ 15. В близост се намират детски градини, училища, транспортни възли, магазини и аптеки. Поради местоположението на сградата се разкрива фронтална гледка към Мандренското езеро. Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с обща площ 96,5кв.м, разгърната в следното разпределение: просторна всекидневна, две спални, мокро помещение, баня, коридор и две тераси с изложение юг-запад. Апартаментът се предлага във вид на завършване по БДС (на тапа - шпакловка, замазка). По желание на клиентите в степен "до ключ“ с допълнителна опция е закупуване на затворен гараж. Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия! За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2092610

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 8

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: в строеж

Квадратура: 97 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152