За продажба в Бургас тристаен г.Созопол ID 2082206

  • продажба
  • 2025 г.
  • Акт 14
  • в строеж

€ 123000

€ 1138.89 / m2

BGN 240567.09

BGN 2227.47 / m2

108 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Лична оферта! Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис Ви предлага за продажба, Тристаен апартамент в Созопол. Намира се в местност Мисаря, само на 600м от плаж Хармани, като същевременно предлага лесен достъп до спирки на градски транспорт, ресторанти и магазини. Сградата към момента е пред АКТ 15 и се състои от 11 апартамент. Предлаганият от нас имот е ситуиран на 2ри етаж с обща площ от 108кв.м. разгърната в следното разпределение: входно антре, дневна с трапезария и бокс, две спални, два санитарни възела, тераса. Апартаментът се предлагат във вид на завършване по БДС "на тапа" - шпакловка и замазка. Имотът може да бъде завършен и "до ключ" на цена 135 000 EUR. Предлагат се за продажба гаражи, открити и закрити паркоместа. Планиран Акт 16 - май 2025г. Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия! За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2082206

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 2025 г.

Завършеност: Акт 14

Строителство: в строеж

Квадратура: 108 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.