За продажба в Бургас тристаен г.Ахтопол ID 2103551

  • продажба
  • 2026 г.
  • ново

€ 145000

€ 1298.93 / m2

BGN 283595.35

BGN 2540.49 / m2

111.63 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на вашето внимание за продажба, Тристаен апартамент в нова бутикова жилищна сграда вгр. Ахтопол.

Проектът ще бъде разположен на спокойно и тихо място на 150м от плажната ивица.

Сградата комбинира модерен дизайн и функционалност, осигурявайки комфортна и удобна среда за живеене в спокоен район.

Предлаганият от нас имот е ситуиран на 2-ри жилищен етаж, с площ от 111 кв.м. и има следното разпределение: коридор, дневна с кухня и трапезария, 2 спални, мокро помещение, тоалетна, баня, тераса

Жилищата се издават до степен на завършеност: по БДС (на тапа - шпакловка, замазка)

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2103551

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 111.63 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

Ексклузивна оферта! Двустаен апартамент в ж.к Славейков