За продажба в Бургас къща о.Средец ID 2104998

  • продажба
  • 1988 г.
  • тухла

€ 45000

€ 1046.51 / m2

BGN 88012.35

BGN 2046.8 / m2

43 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Къща в село Дюлево.

Намира се в центъра на селото в близост до всички удобства.

Предлаганата от нас Къща разполага с РЗП 43 кв.м. и ЗП 960

Разпределение:
2 стаи, малка кухня, баня с тоалетна , изградена лятна кухня и склад.

Състояние: за ремонт

Продава се с частично обзавеждане.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2104998

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 1988 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 43 m2

Изложение: Изток

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Бургас къща г.Созопол ID 2111006

€ 550000

BGN 1075706.5

За продажба в Бургас къща г.Созопол ID 2111006

г.Созопол, Бургас

Квадратура: 287 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 14

Тип: къща

За продажба в Бургас къща г.Созопол ID 2100220

€ 500000

BGN 977915

За продажба в Бургас къща г.Созопол ID 2100220