За продажба в Бургас двустаен Център ID 2108879

  • продажба
  • 1990 г.
  • тухла

€ 124800

€ 2080 / m2

BGN 244087.58

BGN 4068.13 / m2

60 m2

Телефон:
0895275590

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба Двустаен апартамент в Центъра на града.

Жилището се намира в близост до детска градина " Слънце", автобусна спирка, хранителни магазини, заведения, бул " Богориди" и др.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж от общо 5.

Апартаментът разполага с площ 60 кв.м, разгърната в следното разпределение: хол с кухненски бокс, тераса, коридор, баня и тоалетна, мокро помещение, спалня и тераса.

Изложение: Юг / Изток / Север
Сградата е с АКТ 15

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

Имота е подходящ както за лично ползване, така и с инвестиционна цел ( отдаване под наем).

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2108879

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 5

Година на строителство: 1990 г.

Завършеност:

Строителство: тухла

Квадратура: 60 m2

Изложение: Изток / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Никола Николов

Опит: 8+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и инвестиции в жилищни имоти и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на офиси и екипи на територията на гр. Бургас.

Никола Николов регионален директор, гр. Бургас

Телефон: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас двустаен Славейков ID 2224443

€ 350

BGN 684.54