За продажба в Бургас двустаен Славейков ID 2101398

  • продажба
  • 1988 г.
  • панел

€ 140000

€ 2187.5 / m2

BGN 273816.2

BGN 4278.38 / m2

64 m2

Телефон:
0889504923

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на вашето внимание за продажба, панелен Двустаен апартамент в ж.к Славейков.

Имотът е ситуиран на 8-ми жилищен етаж и разполага с площ от 64 кв.м. и има следното практично разпределение: входно антре, кухня с всекидневна, 2 спални, баня с тоалетна, тераса.

Жилищната сграда се намира в близост до супермаркет, училишще " Антон Страшимиров", автобусна спирка, мол " Галерия" и др.

Строителство: панел 1988г
Изложение:Изток/ Запад

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2101398

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 8

Етажи: 8

Година на строителство: 1988 г.

Завършеност:

Строителство: панел

Квадратура: 64 m2

Изложение: Изток / Запад

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

€ 350

BGN 684.54

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

Меден рудник - Зона А, Бургас

Квадратура: 67 кв. м.

Строителство: ново