€ 380509
€ 2904.65 / m2
BGN 744210.92
BGN 5681 / m2
131 m2
Телефон:
0889706358
Вид сделка: продажба
Тип: тристаен
Етаж: 1
Етажи: 4
Година на строителство: 2026 г.
Завършеност:
Строителство: ново
Квадратура: 131 m2
Изложение: Запад / Север / Юг
Опит: 8+ години в недвижимите имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и сделки с имоти "ново строителство".
Фокус: Обучение и развитите на нови кадри в сферата.
Телефон: 0889706358
€ 250000
BGN 488957.5
Разсадника, София
Квадратура: 102 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 285000
BGN 557411.55
Център, София
Квадратура: 64 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 600
BGN 1173.5
Младост 2, София
Квадратура: 55 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 700
BGN 1369.08
Гео Милев, София
Квадратура: 110 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 237000
BGN 463531.71
Красно село, София
Квадратура: 56 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 800
BGN 1564.66
Витоша, София
Квадратура: 87 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
Кандидатствайте сега