Тристаен апартамент за продажба в кв.Мараша

  • продажба
  • 2000 г.
  • ново

€ 190000 € 170000

€ 2435.9 € 2179.49 / m2

BGN 371607.7 BGN 332491.1

BGN 4764.2 BGN 4262.71 / m2

78 m2

Телефон:
0878504483

Описание на имота

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент за продажба на тиха и спокойна улица в кв. Мараша. С площ от 78 кв. м, този светъл и просторен имот предлага удобство и комфорт, перфектно за всяко семейство.

Апартаментът се намира на втори етаж в пететажна сграда и разполага с просторен коридор, хол с кухненски бокс, две спални и баня с тоалетна. Освен това, към него има и две тераси, които предлагат допълнително място за релакс на открито. Изложението на апартамента е север-юг, което осигурява оптимален достъп до естествена светлина през целия ден.

Сградата е без ТЕЦ – системата е спряна и не се дължат такси. Поддържани общи части и само два апартамента на етаж. Имотът е с добре запазена стара дограма и разполага с голяма изба от 10 кв.м. В района има свободно паркиране с налични места.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2090843

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 5

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност:

Строителство: ново

Квадратура: 78 m2

Изложение: Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.