Тристаен апартамент в кв. Кючук Париж

  • продажба
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • панел

€ 129000

€ 1482.76 / m2

BGN 252302.07

BGN 2900.02 / m2

87 m2

Телефон:
0878504483

Галерия

Описание на имота

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание тристаен апартамент с четири отделни помещения в кв. Кючук Париж. В близост до училища, градини, голям парк и търговски обекти.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж и разполага с площ от 87 кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол, кухня, две спални, баня, тоалетна, две тераси и 7кв.м. изба.

Имотът разполага с изцяло сменена дограма и нов климатик, а сградата е санирана. Жилището е за освежаване и предлага отлични възможности за персонализиране по Ваш вкус. Наличието на свободно паркиране е допълнително удобство.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района, в различни ценови диапазони и типажи на имотите. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2098372

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 4

Етажи: 5

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: панел

Квадратура: 87 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теодор Колев

Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.

Теодор Колев мениджър продажби офис Център, Пловдив

Телефон: 0878504483

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен апартамент за продажба в Център