Тристаен апартамент с гледка море в ж.к Зорница

  • продажба
  • 2022 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 350000

€ 2777.78 / m2

BGN 684540.5

BGN 5432.86 / m2

126 m2

Телефон:
0886092152

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага за продажба, модерен Тристаен апартамент в жилищен комплекс от затворен тип в ж.к. Зорница.

Намира се в близост до Морската градина.

Комплекс Перла е с изградена инфраструктура, охрана, басейн, детски кът, ресторант, супермаркет, аптека, лекарски кабинети, магазини, кафе-бар, фитнес център, салон за красота, професионален домоуправител.

Имотът е ситуиран на 10-ти жилищен етаж и разполага с площ 125кв.м., разгърната в следното разпределение: хол с трапезария и обособен кухненски кът, две спални, коридор, баня с тоалетна.

Отоплението е на ток с инверторни климатици

Строителство: нова тухла 2022 година с Акт 16.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2062361

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: тристаен

Етаж: 10

Етажи: 12

Година на строителство: 2022 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 126 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен апартамент с АКТ 16 в ж.к Славейков

€ 238200

BGN 465878.71

Тристаен апартамент с АКТ 16 в ж.к Славейков