€ 700 € 650
€ 8.33 € 7.74 / m2
BGN 1369.08 BGN 1271.29
BGN 16.3 BGN 15.13 / m2
84 m2
Телефон:
0885977830
Вид сделка: наеми
Тип: тристаен
Етаж: 3
Етажи: 5
Година на строителство: 2007 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 84 m2
Изложение: Изток
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 143000
BGN 279683.69
Център П, Пловдив
Квадратура: 78 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 700
BGN 1369.08
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 85 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 450
BGN 880.12
Христо Смирненски, Пловдив
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 550
BGN 1075.71
Център П, Пловдив
Квадратура: 120 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: тристаен
€ 169800
BGN 332099.93
Кършияка, Пловдив
Квадратура: 78 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: тристаен
€ 110000
BGN 215141.3
Южен, Пловдив
Квадратура: 95 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: тристаен
Кандидатствайте сега