Триетажна Къща, под наем, гр. Созопол

  • наеми
  • 2005 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 1750

€ 5 / m2

BGN 3422.7

BGN 9.78 / m2

350 m2

Телефон:
0889504923

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Сутрин с чаша кафе и море на една ръка разстояние?

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага под наем, Триетажна Къща в един от най-желаните курортни градове - гр. Созопол.

Намира се в близост до хранителни магазини, вилно селище "Созополис", заведения и др. развлечения и удобства.

Разпределението включва:
0 етаж- кухня със всекидневна и маса за 10 човека, паркинг за две коли
1 етаж -три спални със самостоятелни бани с тоалетна,три тераси
2 етаж- офис помещение, творческа стая и две веранди

Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано, осигуряващо удобство, стил и уют.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2204171.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 3

Година на строителство: 2005 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 350 m2

Изложение: Изток / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Симеон Георгиев

Опит: 5+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и сделки с недвижими имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на отдел "Наеми" на територията на гр. Бургас.

Симеон Георгиев директор офис наеми, Бургас

Телефон: 0889504923

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в Бургас къща г.Созопол ID 2111006