Четиристаен, под наем, жк. Овча купел 2

  • наеми
  • 1996 г.
  • Акт 16
  • ЕПК

€ 900 € 850

€ 8.57 € 8.1 / m2

BGN 1760.25 BGN 1662.46

BGN 16.76 BGN 15.83 / m2

105 m2

Телефон:
0886062944

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

4-СТАЕН В ОВЧА КУПЕЛ 2 | ТЕРАСА С ГЛЕДКА КЪМ ВИТОША | ДО МЕТРОСТАНЦИЯ

Titan Properties - офис Младост предлага четиристаен апартамент под наем в ж.к. Овча купел 2, подходящ за семейство или съквартиранти.

Жилището е с площ 105 кв.м, разположено на 10-ти етаж от 12.

Разпределение:
• четири самостоятелни стаи
• две бани с тоалетни
• мокро помещение
• тераса с гледка към Витоша

Апартаментът е напълно обзаведен и готов за нанасяне, предлага комфорт и функционалност за ежедневието.

Локация: в близост до метростанция, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и разнообразни удобства.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2181190.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: четиристаен

Етаж: 10

Етажи: 12

Година на строителство: 1996 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ЕПК

Квадратура: 105 m2

Изложение: Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Росица Петрова
Росица Петрова старши специалист наеми, гр. София

Имейл: r.petrova@titanproperties.bg

Телефон: 0886062944

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в София четиристаен  Гео Милев ID 2129336

€ 800

BGN 1564.66

Под наем в София четиристаен Гео Милев ID 2129336

Гео Милев, София

Квадратура: 120 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: четиристаен

Четиристаен, под наем, жк. Кръстова вада

€ 1300

BGN 2542.58

Четиристаен, под наем, жк. Кръстова вада