€ 766.94 € 664.68
€ 6.39 € 5.54 / m2
BGN 1500 BGN 1300
BGN 12.5 BGN 10.83 / m2
120 m2
Телефон:
0885977830
Вид сделка: наеми
Тип: офис
Етаж: партер
Етажи: 5
Година на строителство: 2018 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: ново
Квадратура: 120 m2
Изложение: Юг
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 162500
BGN 317822.38
Център П, Пловдив
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: офис
€ 175300
BGN 342857
Мараша, Пловдив
Квадратура: 89 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: офис
€ 200000
BGN 391166
Център П, Пловдив
Квадратура: 73 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: офис
€ 222000
BGN 434194.26
Център П, Пловдив
Квадратура: 74 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: офис
€ 700
BGN 1369.08
Каменица1, Пловдив
Квадратура: 138 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 240000
BGN 469399.2
Център П, Пловдив
Квадратура: 119 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: офис
Кандидатствайте сега