€ 275000 € 264000
€ 2500 € 2400 / m2
BGN 537853.25 BGN 516339.12
BGN 4889.58 BGN 4693.99 / m2
110 m2
Телефон:
0878504483
Вид сделка: продажба
Тип: офис
Етаж: 4
Етажи: 9
Година на строителство: 2025 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: ново
Квадратура: 110 m2
Изложение: Запад / Север
Опит: 4+ години опит в наемните отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и инвестиции в жилищни и бизнес имоти.
Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0878504483
€ 162500
BGN 317822.38
Център П, Пловдив
Квадратура: 65 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: офис
€ 175300
BGN 342857
Мараша, Пловдив
Квадратура: 89 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: офис
€ 200000
BGN 391166
Център П, Пловдив
Квадратура: 73 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност:
Тип: офис
€ 222000
BGN 434194.26
Център П, Пловдив
Квадратура: 74 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: офис
€ 700
BGN 1369.08
Каменица1, Пловдив
Квадратура: 138 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: офис
€ 240000
BGN 469399.2
Център П, Пловдив
Квадратура: 119 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: офис
Кандидатствайте сега