Ключ в офиса! Къща с двор в кв. Възраждане

  • продажба
  • 1980 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 78000 € 72000

€ 1418.18 € 1309.09 / m2

BGN 152554.74 BGN 140819.76

BGN 2773.72 BGN 2560.36 / m2

55 m2

Телефон:
0894642875

Телефон на офис:
0895275590

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Къща с двор в ж.к Възраждане.

Намира се в непосредствена близост до пазар " Краснодар", драматичен театър "Адриана Будевска", на минути пешеходно разстояние до централната градска част.

Имотът е с РЗП 55кв.м и двор с площ от 30 кв.м.

Разпределение: входно антре, кухня с хол, спалня, баня с тоалетна.

Къщата се продава с наличното обзавеждане, след ремонт!

Независимо дали искате да превърнете този имот в МЕЧТАНИЯ СИ ДОМ, или желаете да осъществите своя инвестиционна идея, не пропускайте възможността да се запознаете от близо с това място.

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2084758.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: къща

Етаж: 1

Етажи: 1

Година на строителство: 1980 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 55 m2

Изложение: Изток / Запад / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Теослав Милев
Теослав Милев специалист продажби, гр. Бургас

Имейл: t.milev@titanproperties.bg

Телефон: 0894642875

Телефон на офис: 0895275590

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Бургас къща Възраждане ID 2187035

€ 350

BGN 684.54

Под наем в Бургас къща Възраждане ID 2187035

Възраждане, Бургас