Ключ в офиса! Двустаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона Д

  • продажба
  • 2000 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 85000

€ 1103.9 / m2

BGN 166245.55

BGN 2159.03 / m2

77 m2

Телефон:
0886092152

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага за продажба, Двустаен апартамент в ж.к Меден Рудник зона Д.

Намира се на тихо място с гледка към езеро Вая, в близост до магазин Кауфланд, автобусна спирка, заведение и др.

Имотът е ситуиран на 4 ти жилищен етаж и разполага с площ от 77 кв.м разгърната в следното практично разпределение:

-входно антре, коридор, баня с тоалетна, спалня с излаз на тераса, кухня, хол с излаз на втора тераса.
Изложение: Юг
Строителство: 2000г АКТ 16

Разполага с прилежащо избено и таванско помещение

Апартамента се продава с наличното обзавеждане, като има нужда от ремонт. ( С възможност за 2 спални)

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2104795

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: 4

Етажи: 4

Година на строителство: 2000 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 77 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Катя Иванова

Опит: 2+ години опит в управлението на екипи.

Експертиза: Продажби на жилищни и бизнес имоти на Черноморието.

Фокус: Развитие на екип "Продажби" на територията на гр. Бургас.

Катя Иванова директор офис продажби, Бургас

Телефон: 0886092152

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б