€ 162999
€ 3259.98 / m2
BGN 318798.33
BGN 6375.97 / m2
50 m2
Телефон:
0889706358
Вид сделка: продажба
Тип: едностаен
Етаж: 1
Етажи: 8
Година на строителство: 1984 г.
Завършеност:
Строителство: панел
Квадратура: 50 m2
Изложение: Изток
Опит: 8+ години в недвижимите имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и сделки с имоти "ново строителство".
Фокус: Обучение и развитите на нови кадри в сферата.
Телефон: 0889706358
€ 200000
BGN 391166
Младост 4, София
Квадратура: 75 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 400
BGN 782.33
Люлин 7, София
Квадратура: 32 кв. м.
Строителство: ЕПК
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 126000
BGN 246434.58
Люлин 3, София
Квадратура: 43 кв. м.
Строителство: ЕПК
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 430
BGN 841.01
Надежда 4, София
Квадратура: 45 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 500
BGN 977.92
Студентски град, София
Квадратура: 43 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 550
BGN 1075.71
в.з. Малинова долина, София
Квадратура: 40 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
Кандидатствайте сега