€ 440
€ 11.58 / m2
BGN 860.57
BGN 22.65 / m2
38 m2
Телефон:
0885977830
Вид сделка: наеми
Тип: едностаен
Етаж: 3
Етажи: 4
Година на строителство: 2000 г.
Завършеност: Акт 16
Строителство: тухла
Квадратура: 38 m2
Изложение: Север
Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.
Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.
Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.
Телефон: 0885977830
€ 650
BGN 1271.29
Център П, Пловдив
Квадратура: 48 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 360
BGN 704.1
Кършияка, Пловдив
Квадратура: 45 кв. м.
Строителство: тухла
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 300
BGN 586.75
Тракия, Пловдив
Квадратура: 35 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 260
BGN 508.52
Кючук Париж, Пловдив
Квадратура: 30 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 330
BGN 645.42
Тракия, Пловдив
Квадратура: 33 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
€ 260
BGN 508.52
Каменица1, Пловдив
Квадратура: 27 кв. м.
Строителство: панел
Завършеност: Акт 16
Тип: едностаен
Кандидатствайте сега