Двустаен апартамент, под наем, м-т Евксиноград

  • наеми
  • 2019 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 700 € 650

€ 9.21 € 8.55 / m2

BGN 1369.08 BGN 1271.29

BGN 18.01 BGN 16.73 / m2

76 m2

Телефон:
0890160807

Телефон на офис:
0888550803

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент в м-т Евксиноград.

Имотът е ситуиран на 2-ри етаж, разполага с площ 76 кв.м, и се състои от: входно антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, тераса

Имотът е напълно обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство.

В цената са включени паркомясто и входни такси!

“С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2217911

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 2

Етажи: 5

Година на строителство: 2019 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 76 m2

Изложение: Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Александър Демиров
Александър Демиров старши специалист наеми, гр. Варна

Телефон: 0890160807

Телефон на офис: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна двустаен Левски ID 2193085

€ 450

BGN 880.12

Под наем в Варна двустаен Левски ID 2193085

Левски, Варна

Квадратура: 40 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен

Под наем в Варна двустаен Аспарухово ID 2224723

€ 450

BGN 880.12

Под наем в Варна двустаен Аспарухово ID 2224723

Аспарухово, Варна