Двустаен, за продажба, жк. Малинова долина

  • продажба
  • 2026 г.
  • Акт 15
  • ново

€ 169000

€ 2522.39 / m2

BGN 330535.27

BGN 4933.36 / m2

67 m2

Телефон:
0889005519

Галерия

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис - офис Младост с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Малинова долина, София. Жилището с площ от 67 кв.м е разположено на партер в четириетажна нова сграда с АКТ 15 (2026 г.). С изложение запад/юг имотът се отличава с добра естествена светлина. Разпределението включва дневна с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна, а към апартамента принадлежи двор от 29 кв.м. Отоплението е на електричество, апартаментът се предлага на шпакловка и замазка, което позволява персонално оформление според Вашите предпочитания.

В близост до имота ще намерите:

- Детска градина 190 в "Малинова долина"
- Частна детска градина Никатор
- Автобусна спирка: ЗИМЕН ДВОРЕЦ НА СПОРТА
- Автобусна спирка: СК НА НСА

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2091602.

Детайли

Вид сделка: продажба

Тип: двустаен

Етаж: партер

Етажи: 4

Година на строителство: 2026 г.

Завършеност: Акт 15

Строителство: ново

Квадратура: 67 m2

Изложение: Изток / Юг

Виж апартаменти в сградата
инж. Християн Димитров

Опит: 6+ години в недвижимите имоти.

Експертиза: Продажба на бизнес и жилищни имоти на територията на гр. София и област София.

Фокус: Развитие на отдел "Продажби" .