Двустаен, под наем, Център

  • наеми
  • 1940 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 900 € 810

€ 15 € 13.5 / m2

BGN 1760.25 BGN 1584.22

BGN 29.34 BGN 26.4 / m2

60 m2

Телефон:
0886062944

Телефон на офис:
0879463261

Галерия

Удобства и екстри

Интернет/Окабеляване

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис - офис Младост с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в Център - НДК, София. Жилището с площ 60 кв.м. е разположено на 5-ти етаж от шестетажна тухлена сграда. Изложението е юг/изток/север. Функционалното разпределение включва коридор, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и две тераси. Апартаментът е напълно обзаведен и се отоплява на ток.

В близост до имота ще намерите:
- 127-о средно училище "Иван Денкоглу“
- 20. ОУ "Тодор Минков“
- Болница: Университетска Първа МБАЛ София "Св. Йоан Кръстител"
- Метростанция: НДК

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2165764.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 5

Етажи: 6

Година на строителство: 1940 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 60 m2

Изложение: Изток / Север / Юг

Виж апартаменти в сградата
Росица Петрова
Росица Петрова старши специалист наеми, гр. София

Имейл: r.petrova@titanproperties.bg

Телефон: 0886062944

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, жк. Малинова долина

€ 550