Тристаен апартамент под наем в кв. Беломорски

  • наеми
  • 2020 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 613.55 € 587

€ 8.76 € 8.39 / m2

BGN 1200 BGN 1148.07

BGN 17.14 BGN 16.4 / m2

70 m2

Телефон:
0885977830

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Титан Пропъртис предлага на своите наематели тристаен апартамент с локация кв. Беломорски. Намира се в непосредствена близост до хранителни магазини, детска градина и училища.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж и разполага с площ 70кв.м, разгърната в следното разпределение: входно антре, хол с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, тераса.

Жилището се предлага напълно обзаведено и предлага всичко необходимо.

С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2215653

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 2

Етажи: 3

Година на строителство: 2020 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 70 m2

Изложение: Изток / Север

Виж апартаменти в сградата
Иван Грамчев

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Наемни отношения и покупко-продажби на недвижими имоти.

Фокус: Развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Пловдив.

Иван Грамчев директор офис Център, Пловдив

Телефон: 0885977830

Свържи се с нас

Подобни имоти

Тристаен апартамент за продажба в Център

€ 143000

BGN 279683.69

Тристаен апартамент за продажба в Център

Център П, Пловдив

Квадратура: 78 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност:

Тип: тристаен

Под наем в Пловдив тристаен Кючук Париж ID 2224850