Тристаен, под наем, жк. Манастирски ливади

  • наеми
  • 2015 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1000

€ 7.14 / m2

BGN 1955.83

BGN 13.97 / m2

140 m2

Телефон:
0882143992

Телефон на офис:
0879463261

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

3-СТАЕН В МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ | 140 м² | ЛУКСОЗЕН

Titan Properties - офис Младост предлага тристаен апартамент под наем в ж.к. Манастирски ливади, в предпочитан южен район на София с удобен достъп до бул. "Тодор Каблешков“, магазини и градски транспорт.

Жилището е с площ 140 кв.м, разположено на 3-ти етаж от 6 в нова сграда. Изложението е изцяло южно.

Разпределение:
• входно антре
• хол с кухненски бокс
• две спални
• баня с тоалетна
• две тераси

Апартаментът е обзаведен в луксозен стил и готов за нанасяне, отоплява се на ток, разполага с климатик и интернет окабеляване, което осигурява комфорт и удобство в ежедневието.

В близост: Монтесори детска градина "Casa dei Bambini“, частна детска градина "Патета“, банкови офиси, МБАЛ "Св. София“, Bellissimo Clinic и спирки на градски транспорт в кв. Манастирски ливади – Запад.

За оглед се свържете с нас и цитирайте реф. номер: 2167404.

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: тристаен

Етаж: 3

Етажи: 6

Година на строителство: 2015 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 140 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Анита Иванова
Анита Иванова старши специалист наеми, гр. София

Телефон: 0882143992

Телефон на офис: 0879463261

Свържи се с нас

Подобни имоти

За продажба в София тристаен Център ID 2091150

€ 430000

BGN 841006.9

За продажба в София тристаен Център ID 2091150

Център, София

Квадратура: 96 кв. м.