Офис, под наем, Център

  • наеми
  • 1999 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 204 € 175

€ 5.83 € 5 / m2

BGN 398.99 BGN 342.27

BGN 11.4 BGN 9.78 / m2

35 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис отдава под наем офис в Център

Имотът разполага с площ от 35 кв.м. разгърнати в следното разпределение: еднопространствено помещение тип "open space", баня с тоалетна

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2175170

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: офис

Етаж: 2

Етажи: 4

Година на строителство: 1999 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 35 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна офис Трошево ID 2193968

€ 490

BGN 958.36

Под наем в Варна офис Трошево ID 2193968

Трошево, Варна

Квадратура: 80 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: офис

Под наем в Варна офис Лятно кино Тракия ID 2166190

€ 1100

€ 1070

BGN 2151.41

BGN 2092.74

Под наем в Варна офис Лятно кино Тракия ID 2166190

Лятно кино Тракия, Варна

Квадратура: 150 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: офис

Под наем в Варна офис Базар Левски ID 2214797

€ 200

€ 160

BGN 391.17

BGN 312.93

Под наем в Варна офис Базар Левски ID 2214797