Офис, под наем, кв. Трошево

  • наеми
  • 2014 г.
  • Акт 16
  • тухла

€ 950 € 920

€ 8.96 € 8.68 / m2

BGN 1858.04 BGN 1799.36

BGN 17.53 BGN 16.98 / m2

106 m2

Телефон:
0888550803

Галерия

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание търговско помещение под наем в кв. Трошево, Варна.

Разполага с площ от 106 кв.м и е ситуиран на партерен етаж, като разпределението включва еднопространствено помещение тип "open space", санитарен възел, килер

Подходящо е за аптека, магазин, фризьорски салон или офис.

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка. "

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2213738

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: магазин

Етаж: партер

Етажи: 4

Година на строителство: 2014 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: тухла

Квадратура: 106 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна магазин  Център ID 2223393

€ 500

BGN 977.92

Под наем в Варна магазин Център ID 2223393

Център, Варна

Квадратура: 15 кв. м.

Строителство: тухла

Завършеност: Акт 16

Тип: магазин

Под наем в Варна магазин  Владислав Варненчик ID 2222036

€ 1200

BGN 2347

Под наем в Варна магазин Владислав Варненчик ID 2222036

Владислав Варненчик, Варна