Необзаведен Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона В

  • наеми
  • 2010 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 260 € 250

€ 3.71 € 3.57 / m2

BGN 508.52 BGN 488.96

BGN 7.26 BGN 6.99 / m2

70 m2

Телефон:

Галерия

Удобства и екстри

Климатик

Описание на имота

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент.

Титан Пропъртис с радост предлага на Вашето внимание Двустаен апартамент под наем, разположен в ж.к Меден Рудник зона В.

Намира се в непосредствена близост до Автобусен Терминал, хранителни магазини, заведения и др. удобства.

Имотът разполага с площ от 70 кв.м. и е разположен на 1-ви етаж от общо 6 .
Разпределението включва: входно антре, хол с бокс кухня,спалня, баня с тоалетна и тераса.

Апартаментът се предлага необзаведен !

"С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка."

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2167163

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: двустаен

Етаж: 1

Етажи: 6

Година на строителство: 2010 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 70 m2

Изложение: Юг

Виж апартаменти в сградата
Огнян Велинов

Опит: 12+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: Инвестиции и строителство на жилищни сгради.

Фокус: Развитие на компании и управление на хора.

Огнян Велинов Изпълнителен Директор

Имейл: info@titanproperties.bg

Телефон:

Свържи се с нас

Подобни имоти

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

€ 450

BGN 880.12

Двустаен, под наем, ж.к Меден Рудник зона Б

Меден рудник - Зона А, Бургас

Квадратура: 70 кв. м.

Строителство: ново

Завършеност: Акт 16

Тип: двустаен