€ 304534
€ 1680 / m2
BGN 595616.73
BGN 3285.8 / m2
181.27 m2
Телефон:
0889706358
Вид сделка: продажба
Тип: многостаен
Етаж: 3
Етажи: 8
Година на строителство: 2025 г.
Завършеност:
Строителство: ново
Квадратура: 181.27 m2
Изложение: Изток / Юг
Опит: 8+ години в недвижимите имоти.
Експертиза: Покупко-продажби и сделки с имоти "ново строителство".
Фокус: Обучение и развитите на нови кадри в сферата.
Телефон: 0889706358
€ 1800
BGN 3520.49
Иван Вазов, София
Квадратура: 170 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: многостаен
€ 540000
BGN 1056148.2
Център, София
Квадратура: 197 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: многостаен
€ 2200
BGN 4302.83
Център, София
Квадратура: 178 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: многостаен
€ 450000
BGN 880123.5
Люлин 6, София
Квадратура: 218.53 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 16
Тип: многостаен
€ 200000
€ 195228
BGN 391166
BGN 381832.78
Орландовци, София
Квадратура: 114.84 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност:
Тип: многостаен
€ 260000
BGN 508515.8
Овча купел, София
Квадратура: 136.02 кв. м.
Строителство: ново
Завършеност: Акт 15
Тип: многостаен
Кандидатствайте сега