Четиристаен апартамент, под наем, м-т Св. Св. Константин и Елена

  • наеми
  • 2013 г.
  • Акт 16
  • ново

€ 1200 € 1150

€ 9.84 € 9.43 / m2

BGN 2347 BGN 2249.2

BGN 19.24 BGN 18.44 / m2

122 m2

Телефон:
0888550803

Описание на имота

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Четиристаен апартамент в района на Св. Св. Константин и Елена

Имотът е ситуиран на 1-ви етаж, разполага с площ 122 кв.м, разгърната в следното практично разпределение: всекидневна с кухненски бокс, три спални, баня с тоалетна, тераса.

Имотът е напълно обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство.

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2158209

Детайли

Вид сделка: наеми

Тип: четиристаен

Етаж: 1

Етажи: 4

Година на строителство: 2013 г.

Завършеност: Акт 16

Строителство: ново

Квадратура: 122 m2

Изложение: Изток / Запад / Юг

Виж апартаменти в сградата
Веселин Радилов

Опит: 6+ години опит в недвижимите имоти.

Експертиза: наемни отношения и сделки с жилищни и бизнес имоти

Фокус: развитие на отдели „Наеми“ и „Продажби“ на територията на гр. Варна

Веселин Радилов директор офис Варна

Телефон: 0888550803

Свържи се с нас

Подобни имоти

Под наем в Варна четиристаен  Зимно кино Тракия ID 2224570

€ 855

BGN 1672.23

Под наем в Варна четиристаен Зимно кино Тракия ID 2224570

Зимно кино Тракия, Варна

Квадратура: 90 кв. м.

Строителство: панел

Завършеност: Акт 16

Тип: четиристаен

Под наем в Варна четиристаен  Победа ID 2224010

€ 550

BGN 1075.71

Под наем в Варна четиристаен Победа ID 2224010